Hakkımızda

2000’li yılların başından itibaren bireyler, şirketler ve gecikmeli de olsa hükümetler veri analizi konusunda önemli atılımlar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Facebook, Twitter, Linkedin, Insagram gibi sosyal paylaşım platformları ve Google gibi devlerin bu alandaki yatırımları ve başarıları teknolojiyi bu alana yönlendirdiği gibi aynı sebepten oluşan Büyük Veri (Big Data) gibi yeni kavramlar ve Veri Bilimcisi (Data Scientist) gibi meslek alanları da bir anda trend haline geldi.

Farklı sektörlerde Veri Analizi konusunda  tecrübeler edinmeye devam eden bizler bu platformda; öncelikle dünyada ve ülkemizde veri analizi ile elde edilen kazançlar, sahip olduğumuz ve öğrenmeye devam ettiğimiz ölçüde sektör bazında veri yönetimi ihtiyaçları ile ilgili paylaşımlarda bulunmayı amaçlıyoruz.

Veri Bilimcisi (Data Scientist) alanında uzmanlaşmak isteyenler bu platformda istatistiksel araçlar ve bu araçları kullanarak nasıl değer yaratabilecekleri konusunda tecrübelerle edinilmiş bilgilere herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilecekler ve canlı destek alabileceklerdir.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com